Sándor Anikóval találkozhattak a nagyatádiak

El Camino – az út ami hazavisz

Ez volt annak az előadásnak a munkacíme, amit a nagyatádi olvasók hallgathattak meg Sándor Anikó írónő előadásában október 6-án kora este.

A program a Takáts Gyula Könyvtár jóvoltából kerülhetett megrendezésére Nagyatádon az Országos Könyvtári Napok programsorozat keretében.

Az írónőt elkísérte hűséges kutyája is, aki nem mellesleg egyik regényének központi szereplője is.

Az est során az írónő regényeihez ihletet adó úti élményeiről fényképfelvételeket is láthattak az érdeklődők.

A bő két órás program során az olvasók is kérdezhettek az előadótól. A helyi rendezvényt színesítette, hogy egyébként ketten is jelen voltak a nagyatádiak közül, akik teljesítették az El Caminót.

A szerző műveiből vásárolni is lehetett a rendezvény után, s a dedikáció sem maradhatott el.